2300HT-750-V-RC
- 型號描述:
75 μH Shielded Toroidal Inductor 9 A 36mOhm Max Radial, Vertical (Open)
FIXED IND 75UH 9A 36 MOHM TH
- 型號:
- 2300HT-750-V-RC
- 品牌:
- Bourns Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tray
- Tolerance
- ±15%
- Package / Case
- Radial, Vertical (Open)
- Size / Dimension
- 1.280" Dia x 0.650" W (32.51mm x 16.51mm)
- Mounting Type
- Through Hole
- Shielding
- Shielded
- Type
- Toroidal
- Operating Temperature
- -55°C ~ 200°C
- DC Resistance (DCR)
- 36mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Current - Saturation (Isat)
- Material - Core
- Iron Powder
- Inductance Frequency - Test
- 1 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- Inductance
- 75 µH
- Current Rating (Amps)
- 9 A