首頁 > Bourns代理商 > 2200LL-471-H-RC
影像僅供參考,以產品規格為準
2200LL-471-H-RC
型號描述:
功率電感器 - 引線式 TOROID INDUCTR 470uH LOW LOSS HI CURRNT
型號:
2200LL-471-H-RC
品牌:
Bourns
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
108
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Tolerance
±15%
Package / Case
Radial, Horizontal (Open)
Size / Dimension
1.100" Dia (27.94mm)
Mounting Type
Through Hole
Shielding
Unshielded
Type
Toroidal
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
92mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Current - Saturation (Isat)
Material - Core
Sendust
Inductance Frequency - Test
1 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.550" (13.97mm)
Inductance
470 µH
Current Rating (Amps)
3.7 A