SF1-36.0-F4P-4
- 型號描述:
Light Pipe Single Clear Flexible 36" (914.4mm) Board/Panel Mount, Press Fit
LIGHT PIPE FLEXIBLE 36" 4.19MM
- 型號:
- SF1-36.0-F4P-4
- 品牌:
- Bivar Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 100
- Color
- Clear
- Configuration
- Single
- Type
- Flexible 36" (914.4mm)
- Mounting Type
- Board/Panel Mount, Press Fit
- Lens Style
- Round with Domed Top
- Lens Size
- 4.19mm