首頁 > Bivar代理商 > ELM33755YT
影像僅供參考,以產品規格為準
ELM33755YT
型號描述:
LED 電路板指示器 Vertical LED Assembly, 0.375 in. Length, 5 mm Yellow LED w\ Tinted Lens, Black PVC Alloy, 585 nm
型號:
ELM33755YT
Current
20mA
Color
Yellow
Voltage Rating
2V
Millicandela Rating
40mcd
Viewing Angle
35°
Lens Type
Diffused, Tinted
Wavelength - Peak
590nm
Lens Size
5.00mm Dia