首頁 > Bivar代理商 > ELM33755GT
影像僅供參考,以產品規格為準
ELM33755GT
型號描述:
LED 電路板指示器 Vertical LED Assembly, 0.375 in. Length, 5 mm Green LED w\ Tinted Lens, Black PVC Alloy, 565 nm
型號:
ELM33755GT
Current
20mA
Color
Green
Voltage Rating
2.1V
Millicandela Rating
40mcd
Viewing Angle
35°
Lens Type
Diffused, Tinted
Wavelength - Peak
568nm
Lens Size
5.00mm Dia