首頁 > Bivar代理商 > ELM33755BC-3
影像僅供參考,以產品規格為準
ELM33755BC-3
型號描述:
LED 電路板指示器 Vertical LED Assembly, 0.375 in. Length, 5 mm HE Red/Green LED w\ White Diffused Lens, Black PVC Alloy, 635/568 nm
型號:
ELM33755BC-3
品牌:
Bivar
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
100
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Current
30mA Green, 30mA Red
Color
Green, Red
Voltage Rating
2.2V Green, 2V Red
Mounting Type
Through Hole
Millicandela Rating
35mcd Green, 35mcd Red
Configuration
Single
Viewing Angle
40°
Lens Type
Diffused, White
Wavelength - Peak
568nm, 635nm
Lens Style
Round with Domed Top
Lens Size
5mm, T-1 3/4