首頁 > Bergquist代理商 > SP900S-0.009-AC-58
影像僅供參考,以產品規格為準
SP900S-0.009-AC-58
型號描述:
Thermal Pad Pink 19.05mm x 12.70mm Rectangular Adhesive - One Side
THERM PAD 19.05MMX12.7MM W/ADH
型號:
SP900S-0.009-AC-58
Thickness
0.0090" (0.229mm)
Thermal Resistivity
0.61°C/W
Usage
TO-220
Outline
19.05mm x 12.70mm
Thermal Conductivity
1.6W/m-K