SP400-0.007-00-05
- 型號描述:
Thermal Pad Gray 41.91mm x 28.96mm Rhombus
THERM PAD 41.91X28.96MM GRAY
- 型號:
- SP400-0.007-00-05
- 品牌:
- Bergquist
數量:
- Packaging
- Bulk
- Color
- Gray
- Material
- Silicone Rubber
- Shape
- Rhombus
- Thickness
- 0.0070" (0.178mm)
- Type
- Pad, Sheet
- Thermal Resistivity
- 1.13°C/W
- Usage
- TO-3
- Outline
- 41.91mm x 28.96mm
- Thermal Conductivity
- 0.9W/m-K