VX7803-500-W
型號描述:
Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 4.75V - 36V Input
DC/DC CONVERTER 3.3V
型號:
VX7803-500-W
品牌:
Bel Power Solutions
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:56 倍增量:1
Type
Linear Regulator Replacement
Number of Outputs
1
Voltage - Input (Min)
4.75V
Voltage - Input (Max)
36V
Voltage - Output 1
3.3V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Voltage - Output 4
Current - Output (Max)
500mA
Applications
ITE (Commercial)
Features
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Efficiency
86%
Mounting Type
Through Hole
Size / Dimension
0.45" L x 0.35" W x 0.69" H (11.5mm x 9.0mm x 17.5mm)