VOF-500B-24-H
型號描述:
Open Frame AC DC Converters 1 Output 24V 80 ~ 264 VAC Input
AC/DC CONVERTER 24V 500W
型號:
VOF-500B-24-H
原廠包裝量:
起訂量:25 倍增量:1
Voltage - Input
80 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1
24V
Current - Output 1
20.83 A
Power (Watts)
500W
Voltage - Isolation
4 kV
Efficiency
94.5%
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Size / Dimension
5.00" L x 3.00" W x 1.54" H (127.0mm x 81.4mm x 39.1mm)