VF-S320-24A-1
- 型號描述:
Open Frame AC DC Converters 1 Output 24V 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Input
AC/DC CONVERTER 24V 320W
- 型號:
- VF-S320-24A-1
- 品牌:
- Bel Power Solutions
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Type
- Open Frame
- Number of Outputs
- 1
- Voltage - Input
- 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC
- Voltage - Output 1
- 24V
- Voltage - Output 2
- Voltage - Output 3
- Voltage - Output 4
- Voltage - Output 6
- Current - Output 1
- 7.5 A
- Power (Watts)
- 320W
- Applications
- ITE (Commercial)
- Voltage - Isolation
- 3 kV
- Efficiency
- 83%
- Operating Temperature
- 0°C ~ 70°C (With Derating)
- Features
- Adjustable Output, PFC, Universal Input
- Mounting Type
- Chassis Mount
- Size / Dimension
- 6.00" L x 4.00" W x 1.50" H (152.4mm x 101.6mm x 38.1mm)