VF-S320-12A-CFS
- 型號描述:
Enclosed AC DC Converters 1 Output 12V 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Input
AC/DC CONVERTER 12V 320W
- 型號:
- VF-S320-12A-CFS
- 品牌:
- Bel Power Solutions
數量:
- Packaging
- Box
- Power (Watts)
- 320W
- Features
- Adjustable Output, PFC, Universal Input
- Size / Dimension
- 7.00" L x 4.00" W x 1.60" H (177.8mm x 101.6mm x 40.6mm)
- Mounting Type
- Chassis Mount
- Voltage - Input
- 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC
- Type
- Enclosed
- Operating Temperature
- 0°C ~ 70°C (With Derating)
- Applications
- ITE (Commercial)
- Approval Agency
- CB Scheme, EN, IEC, SIQ, TUV, UL
- Efficiency
- 80%
- Voltage - Output 1
- 12V
- Voltage - Output 2
- Voltage - Output 3
- Voltage - Output 4
- Number of Outputs
- Voltage - Isolation
- 3 kV
- Voltage - Output 6
- Standard Number
- 55024; 55032 Class A; 55032 Class B; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
- Current - Output 1
- 26.67 A