SWI5-12-N-P5
- 型號描述:
12V 6 W AC/DC External Wall Mount (Class II) Adapter Fixed Blade Input
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
- 型號:
- SWI5-12-N-P5
- 品牌:
- Bel Power Solutions
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 120
數量:
- Packaging
- Tape & Box (TB)
- Size / Dimension
- 0.89" L x 1.42" W x 1.88" H (22.6mm x 36.0mm x 47.7mm)
- Voltage - Output
- 12V
- Polarization
- Positive Center
- Output Connector
- Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
- Voltage - Input
- 90 ~ 264 VAC
- Cord Length
- 59" (1.50m)
- Operating Temperature
- 0°C ~ 40°C
- Applications
- ITE (Commercial)
- Input Type
- Fixed Blade
- Approval Agency
- CSA, FCC, PSE, UL
- Form
- Wall Mount (Class II)
- Efficiency
- Level VI, CoC Tier 2
- Current - Output (Max)
- 500mA
- Input Connector
- NEMA 1-15P
- Region Utilized
- North America
- No Load Power Consumption
- 75mW (Max)
- Power (Watts)
- 6 W