SMI6B-15-V-P5R
型號描述:
15V 6 W AC/DC External Wall Mount (Class II) Adapter Multi-Blade (Included) Input
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 6W
型號:
SMI6B-15-V-P5R
品牌:
Bel Power Solutions
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Packaging
Box
Size / Dimension
1.85" L x 1.36" W x 1.04" H (47.0mm x 34.5mm x 26.4mm)
Voltage - Output
15V
Polarization
Positive Center
Output Connector
Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input
90 ~ 264 VAC
Cord Length
60.2" (1.53m)
Operating Temperature
0°C ~ 40°C
Applications
ITE (Commercial)
Input Type
Multi-Blade (Included)
Approval Agency
CB Scheme, CCC, CSA, FCC, IEC, PSE, RCM, UL
Form
Wall Mount (Class II)
Efficiency
Level VI, CoC Tier 2
Current - Output (Max)
400mA
Input Connector
Multi-Blade (Included)
Region Utilized
International
No Load Power Consumption
75mW (Max)
Power (Watts)
6 W