SMI45C-P-3
- 型號描述:
5V, 9V, 12V, 15V, 20V 45 W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
AC-DC, 5V/3A-9V/3A-12V/3A-15V/3
- 型號:
- SMI45C-P-3
- 品牌:
- Bel Power Solutions
數量:
- Packaging
- Box
- Size / Dimension
- 3.41" L x 1.63" W x 0.98" H (86.5mm x 41.5mm x 25.0mm)
- Voltage - Output
- 5V, 9V, 12V, 15V, 20V
- Polarization
- Output Connector
- USB C Power Delivery (PD)
- Voltage - Input
- 90 ~ 264 VAC
- Cord Length
- Operating Temperature
- 0°C ~ 45°C
- Applications
- ITE (Commercial)
- Input Type
- Multi-Blade (Included)
- Approval Agency
- CE, cULus, FCC, GS, PSE, TUV, UKCA
- Form
- Wall Mount
- Efficiency
- 87.73%
- Current - Output (Max)
- 2.25A, 3A, 3A, 3A, 3A
- Input Connector
- Multi-Blade (Included)
- Region Utilized
- International
- No Load Power Consumption
- 67mW
- Power (Watts)
- 45 W