首頁 > Bel Power Solutions代理商 > SDI30C-Q-UTB-CUB
影像僅供參考,以產品規格為準
SDI30C-Q-UTB-CUB
型號描述:
5V, 9V, 15V, 20V 30 W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V-20V 30W
型號:
SDI30C-Q-UTB-CUB
品牌:
Bel Power Solutions
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Region Utilized
Form
Desktop (Class I)
Input Type
Cord (Sold Separately)
Voltage - Input
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output
5V, 9V, 15V, 20V
Current - Output (Max)
3A, 3A, 2A, 1.5A
Power (Watts)
30 W
No Load Power Consumption
100mW
Polarization
Applications
ITE (Commercial)
Efficiency
Level VI
Operating Temperature
0°C ~ 40°C
Output Connector
Cord Length
47" (1.20m)
Input Connector
IEC 320-C6
Size / Dimension
4.154" L x 1.791" W (105.50mm x 45.50mm)