SDI24-48-UC-P5R
- 型號描述:
48V 24 W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord Input
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 24W
- 型號:
- SDI24-48-UC-P5R
- 品牌:
- Bel Power Solutions
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Box
- Size / Dimension
- 3.94" L x 1.97" W x 1.30" H (100.0mm x 50.0mm x 33.0mm)
- Voltage - Output
- 48V
- Polarization
- Positive Center
- Output Connector
- Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
- Voltage - Input
- 90 ~ 264 VAC
- Cord Length
- 59" (1.50m)
- Operating Temperature
- 0°C ~ 40°C
- Input Type
- Cord
- Approval Agency
- CB Scheme, CCC, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
- Efficiency
- Level VI, CoC Tier 2
- Current - Output (Max)
- 500mA
- Input Connector
- IEC 320-C14
- Region Utilized
- North America
- No Load Power Consumption
- 75mW (Max)
- Power (Watts)
- 24 W