SDI150-36-UC-P51
- 型號描述:
36V 150 W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
AC/DC DESKTOP ADAPTER 36V 150W
- 型號:
- SDI150-36-UC-P51
- 品牌:
- Bel Power Solutions
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Box
- Size / Dimension
- 7.09" L x 2.91" W x 1.61" H (180.0mm x 74.0mm x 41.0mm)
- Voltage - Output
- 36V
- Polarization
- Output Connector
- Power DIN, 4 Pin
- Voltage - Input
- 90 ~ 264 VAC
- Cord Length
- 48" (1.22m)
- Operating Temperature
- -30°C ~ 65°C
- Applications
- ITE (Commercial)
- Input Type
- Cord (Sold Separately)
- Approval Agency
- EN, FCC, SIQ, TUV
- Form
- Desktop (Class I)
- Efficiency
- Level VI, CoC Tier 2
- Current - Output (Max)
- 4.17A
- Input Connector
- IEC 320-C14
- Region Utilized
- North America
- No Load Power Consumption
- 150mW (Max)
- Power (Watts)
- 150 W