SCRH127-220
型號描述:
功率電感器 - SMD Inductor SMD 22uH 3.60A 43.2mohms 1KHz
型號:
SCRH127-220
品牌:
Bel Signal Transformer
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
500
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Shielded
Type
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
43.2mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Current - Saturation (Isat)
3.6A
Material - Core
Inductance Frequency - Test
1 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.315" (8.00mm)
Inductance
22 µH
Current Rating (Amps)
4 A