首頁 > Bel Power Solutions代理商 > PXO7803B-500-M-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
PXO7803B-500-M-TR
型號描述:
Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 4.75V - 36V Input
DC-DC NON-ISOLATED, 0.5 A, 4.75~
型號:
PXO7803B-500-M-TR
品牌:
Bel Power Solutions
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:700 倍增量:1
Type
Non-Isolated PoL Module
Number of Outputs
1
Voltage - Input (Min)
4.75V
Voltage - Input (Max)
36V
Voltage - Output 1
3.3V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Voltage - Output 4
Current - Output (Max)
500mA
Power (Watts)
1.99 W
Applications
ITE (Commercial)
Features
Remote On/Off
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Efficiency
86%
Grade
Qualification
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD Module
Size / Dimension
0.53" L x 0.49" W x 0.14" H (13.5mm x 12.5mm x 3.5mm)