PQP1-D24-D15-D
型號描述:
Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 33mA, 33mA 18V - 36V Input
DC DC CONVERTER +/-15V 990MW
型號:
PQP1-D24-D15-D
品牌:
Bel Power Solutions
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
Isolated Module
Number of Outputs
2
Voltage - Input (Min)
18V
Voltage - Input (Max)
36V
Voltage - Output 1
15V
Voltage - Output 2
-15V
Voltage - Output 3
Voltage - Output 4
Current - Output (Max)
33mA, 33mA
Power (Watts)
990 mW
Voltage - Isolation
1.5 kV
Applications
ITE (Commercial)
Features
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Efficiency
77%
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
8-DIP Module, 5 Leads
Size / Dimension
0.55" L x 0.55" W x 0.35" H (14.0mm x 14.0mm x 9.0mm)