首頁 > Bel Power Solutions代理商 > PFE1500-12NDS412
影像僅供參考,以產品規格為準
PFE1500-12NDS412
型號描述:
機架式電源 DC-DC Front End Power Supply 1500W
型號:
PFE1500-12NDS412
品牌:
Bel Power Solutions
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
6
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Power (Watts)
1500W
Size / Dimension
13.19" L x 2.15" W x 1.57" H (334.9mm x 54.5mm x 40.0mm)
Mounting Type
Chassis Mount
Type
Front End
Operating Temperature
0°C ~ 45°C (With Derating)
Applications
ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max)
-72V
Approval Agency
CE
Efficiency
94%
Current - Output (Max)
125A
Voltage - Input (Min)
-40V
Voltage - Output 1
12V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Voltage - Output 4
Number of Outputs
1
Voltage - Isolation
1.5 kV