首頁 > Bel Power Solutions代理商 > PDQ10-Q48-S15-D
影像僅供參考,以產品規格為準
PDQ10-Q48-S15-D
型號描述:
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 666mA 18V - 75V Input
DC DC CONVERTER 15V 10W
型號:
PDQ10-Q48-S15-D
品牌:
Bel Power Solutions
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tube
Features
Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO
Package / Case
6-DIP Module
Mounting Type
Through Hole
Type
Isolated Module
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Applications
ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max)
75V
Approval Agency
EN
Efficiency
86%
Current - Output (Max)
666mA
Voltage - Input (Min)
18V
Voltage - Output 1
15V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Control Features
Enable, Active High
Power (Watts)
10 W
Number of Outputs
1
Voltage - Isolation
1.5 kV