P78E12-1000
- 型號描述:
Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 12V 1A 16V - 36V Input
DC DC CONVERTER 12V 12W
- 型號:
- P78E12-1000
- 品牌:
- Bel Power Solutions
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Type
- Non-Isolated PoL Module
- Number of Outputs
- 1
- Voltage - Input (Min)
- 16V
- Voltage - Input (Max)
- 36V
- Voltage - Output 1
- 12V
- Voltage - Output 2
- Voltage - Output 3
- Voltage - Output 4
- Current - Output (Max)
- 1A
- Power (Watts)
- 12 W
- Applications
- ITE (Commercial)
- Features
- SCP
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Efficiency
- 95%
- Mounting Type
- Through Hole
- Package / Case
- 3-SIP Module
- Size / Dimension
- 0.46" L x 0.31" W x 0.41" H (11.6mm x 8.0mm x 10.4mm)