NEB-264NWA-ANH
- 型號描述:
Intermediate Bus Converter DC DC Converter 1 Output 12V 22A 36V - 75V Input
DC DC CONVERTER 12V 264W
- 型號:
- NEB-264NWA-ANH
- 品牌:
- Bel Power Solutions
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Bulk
- Features
- Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO
- Package / Case
- 5-DIP Module, 1/8 Brick
- Size / Dimension
- 2.30" L x 0.89" W x 0.52" H (58.4mm x 22.7mm x 13.2mm)
- Mounting Type
- Through Hole
- Type
- Intermediate Bus Converter
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Applications
- ITE (Commercial)
- Voltage - Input (Max)
- 75V
- Efficiency
- 95.2%
- Current - Output (Max)
- 22A
- Voltage - Input (Min)
- 36V
- Voltage - Output 1
- 12V
- Voltage - Output 2
- Voltage - Output 3
- Control Features
- Enable, Active Low
- Power (Watts)
- 264 W
- Number of Outputs
- 1
- Voltage - Isolation
- 2.25 kV