首頁 > Bel Power Solutions代理商 > 24RCM200-1515DMQ
影像僅供參考,以產品規格為準
24RCM200-1515DMQ
型號描述:
Enclosed DC DC Converter 2 Output 15V -15V 6.7A, 6.7A 45V Input
DC-DC,16.8-45V INPUT, +/-15V/6.7
型號:
24RCM200-1515DMQ
品牌:
Bel Power Solutions
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:8 倍增量:1
Packaging
Box
Power (Watts)
200W
Size / Dimension
4.57" L x 4.43" W x 1.50" H (116.1mm x 112.5mm x 38.1mm)
Mounting Type
Chassis Mount
Type
Enclosed
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Applications
ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max)
45V
Approval Agency
cCSAus, CE, UKCA
Efficiency
91%
Current - Output (Max)
6.7A, 6.7A
Voltage - Input (Min)
16.8V
Voltage - Output 1
15V
Voltage - Output 2
-15V
Voltage - Output 3
Voltage - Output 4
Number of Outputs
2
Voltage - Isolation
4.2 kV