首頁 > Bel Power Solutions代理商 > 20IMX15-12-12-8G
影像僅供參考,以產品規格為準
20IMX15-12-12-8G
型號描述:
Isolated Module, Conformal Coated DC DC Converter 2 Output 12V 12V 650mA, 650mA 8.4V - 36V Input
DC/DC 轉換器 - 通孔 POWER SUPPLY;DC-DC CONVERTER;
型號:
20IMX15-12-12-8G
品牌:
Bel Power Solutions
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
10
起訂量:1 倍增量:1
Type
Isolated Module, Conformal Coated
Number of Outputs
2
Voltage - Input (Min)
8.4V
Voltage - Input (Max)
36V
Voltage - Output 1
12V
Voltage - Output 2
12V
Voltage - Output 3
Current - Output (Max)
650mA, 650mA
Power (Watts)
15 W
Voltage - Isolation
2.1 kV
Applications
ITE (Commercial), Railway
Features
OTP, OVP, SCP, UVLO
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Efficiency
88%
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
17-DIP Module
Size / Dimension
2.00" L x 1.60" W x 0.41" H (50.8mm x 40.6mm x 10.5mm)