首頁 > Bel Fuse Inc.代理商 > 0ZCJ0010FF2E
影像僅供參考,以產品規格為準
0ZCJ0010FF2E
型號描述:
Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 100 mA Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave
PTC RESET FUSE 60V 100MA 1206
型號:
0ZCJ0010FF2E
品牌:
Bel Fuse Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
1206 (3216 Metric), Concave
Size / Dimension
0.128" L x 0.065" W (3.25mm x 1.65mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
Polymeric
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Lead Spacing
Current - Hold (Ih) (Max)
100 mA
Current - Trip (It)
250 mA
Voltage - Max
60V
Ratings
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.033" (0.85mm)
Grade
Automotive
Current - Max
10 A
Time to Trip
1 s
Resistance - Initial (Ri) (Min)
1.6 Ohms
Resistance - Post Trip (R1) (Max)
15 Ohms