0ZCF0185FF2C
型號描述:
Polymeric PTC Resettable Fuse 33V 1.85 A Ih Surface Mount 2920 (7351 Metric), Concave
型號:
0ZCF0185FF2C
品牌:
Bel Circuit Protection
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:2000 倍增量:1
Package / Case
2920 (7351 Metric), Concave
Size / Dimension
0.290" L x 0.202" W (7.36mm x 5.12mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Lead Spacing
Current - Hold (Ih) (Max)
1.85 A
Current - Trip (It)
3.7 A
Voltage - Max
33V
Thickness (Max)
0.035" (0.90mm)
Current - Max
100 A
Time to Trip
2.5 s
Resistance - Initial (Ri) (Min)
40 mOhms
Resistance - Post Trip (R1) (Max)
150 mOhms