0686F0750-01
- 型號描述:
750 mA 32 V 63 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)
FUSE BRD MT 750MA 32VAC 63VDC
- 型號:
- 0686F0750-01
- 品牌:
- Bel Fuse Inc.
- Current Rating (Amps)
- 750 mA
- Voltage Rating - AC
- 32 V
- Voltage Rating - DC
- 63 V
- Response Time
- Fast Blow
- Package / Case
- 0603 (1608 Metric)
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 35A AC, 50A DC
- Melting I²t
- Approval Agency
- AEC-Q200, cURus
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Color
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.032" W x 0.020" H (1.60mm x 0.81mm x 0.52mm)