0680L9100-05
- 型號描述:
10 A 50 V 75 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 2-SMD, Square End Block
FUSE BRD MNT 10A 50VAC 75VDC SMD
- 型號:
- 0680L9100-05
- 品牌:
- Bel Fuse Inc.
數量:
- Mounting Type
- Surface Mount
- Fuse Type
- Board Mount (Cartridge Style Excluded)
- Current Rating (Amps)
- 10 A
- Voltage Rating - AC
- 50 V
- Voltage Rating - DC
- 75 V
- Response Time
- Slow Blow
- Package / Case
- 2-SMD, Square End Block
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 100A AC, 500A DC
- Melting I²t
- Approval Agency
- AEC-Q200, CE, cURus
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Color
- Size / Dimension
- 0.240" L x 0.100" W x 0.100" H (6.10mm x 2.54mm x 2.54mm)