0679L1000-05
型號描述:
1 A 125 V 125 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 2-SMD, Square End Block
型號:
0679L1000-05
品牌:
Bel Circuit Protection
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
5000
起訂量:5000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
2-SMD, Square End Block
Color
Size / Dimension
0.240" L x 0.100" W x 0.110" H (6.10mm x 2.54mm x 2.79mm)
Fuse Type
Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Response Time
Fast Blow
Approval Agency
AEC-Q200, cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage
50A AC, 300A DC
Current Rating (Amps)
1 A
Voltage Rating - AC
125 V
Voltage Rating - DC
125 V