0650C5000-11
- 型號描述:
5 A 250 V Fuse Cartridge, Ceramic Requires Holder 5mm x 20mm
- 型號:
- 0650C5000-11
- 品牌:
- Bel Fuse
- 交期:
- 6-9工作天
數量:
- Packaging
- Bulk
- Package / Case
- 5mm x 20mm
- Color
- Size / Dimension
- 0.197" Dia x 0.787" L (5.00mm x 20.00mm)
- Fuse Type
- Cartridge, Ceramic
- Mounting Type
- Requires Holder
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Response Time
- Fast Blow
- Approval Agency
- CE, cURus, UKCA
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 1.5kA
- Current Rating (Amps)
- 5 A
- Voltage Rating - AC
- 250 V