T30UXIAQ8
- 型號描述:
Ultrasonic Proximity Sensor 3.937" ~ 39.37" (100mm ~ 1000mm) IP67 Module
ULTRASONIC 100MM-1M 4-20MA
- 型號:
- T30UXIAQ8
- 品牌:
- Banner Engineering Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Sensor Type
- Ultrasonic
- Sensing Distance
- 3.937" ~ 39.37" (100mm ~ 1000mm)
- Output Type
- Analog Current
- Response Frequency
- 224kHz
- Shielding
- Unshielded
- Material - Body
- Polybutylene Terephthalate (PBT)
- Voltage - Supply
- 10V ~ 30V
- Termination Style
- Connector
- Operating Temperature
- -40°C ~ 70°C