T30UXIAQ8-93531
- 型號描述:
Ultrasonic Sensor 224kHz
T30UX SERIES W/ ANALOG OUTPUT; P
- 型號:
- T30UXIAQ8-93531
- 品牌:
- Banner Engineering Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Frequency
- 224kHz
- Voltage - Rated
- 10 V ~ 30 V
- Beam Angle
- Operating Temperature
- -40°C ~ 70°C