SLPVAR25-690
型號描述:
安全燈幕 EZ-SCREEN Low Profile BASIC, Receiver; Resolution: 25 mm Response (Tr): 12.5 ms; Beams: 35; Range: 0.1-4 m (4 in - 13.1 ft); Height 690 mm (27.1