SLPVAR25-550
型號描述:
安全燈幕 EZ-SCREEN Low Profile BASIC Receiver; Resolution: 25 mm Response (Tr): 11 ms; Beams: 28; Range: 0.1-4 m (4 in - 13.1 ft); Height 550 mm (21.7 in)
型號:
SLPVAR25-550
品牌:
Banner Engineering
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Protection
Hand
Detection Capability
25mm
Protective Height
550mm
Number of Beams
28
Beam Pitch
Operating Range
0.1m ~ 4.0m
Features
Transmitter Only
Ingress Protection
IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Operating Temperature
0°C ~ 55°C
Voltage - Supply
24VDC