S4BR30-300-S
- 型號描述:
Light Curtain 30mm Hand/Arm Receiver Only
SAFETY LIGHT CURTAIN, RECEIVER
- 型號:
- S4BR30-300-S
- 品牌:
- Banner Engineering Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Box
- Features
- Receiver Only
- Operating Temperature
- -20°C ~ 55°C
- Voltage - Supply
- 24VDC
- Ingress Protection
- IP65 - Dust Tight, Water Resistant
- Protection
- Hand/Arm
- Detection Capability
- 30mm
- Protective Height
- 300mm