首頁 > Banner Engineering代理商 > RLS27XWGRXX3-2270S24QP
影像僅供參考,以產品規格為準
RLS27XWGRXX3-2270S24QP
型號描述:
工業燈條與燈帶 RLS27 Multicolor Light Strip: Clear Window; 2270 mm; 24 V dc; IP67 IP69K; WGR; Non-Cascadable; 150 mm (6 in) 4-pin M12 Pigtail QD
型號:
RLS27XWGRXX3-2270S24QP
品牌:
Banner Engineering
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Box
Features
Length
89.37" (2270.0mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 50°C
Termination Style
Cable with Connector (M12)
Voltage - Supply
24VDC
Lens Type
Flat, Clear
Power - Rated
Approval Agency
CE, cULus
Ingress Protection
IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Housing Material
Polycarbonate (PC)
Profile (W x H)
92.40" x 1.09" (2347.0mm x 27.8mm)