首頁 > BOURNS代理商 > SRU1063-220Y
影像僅供參考,以產品規格為準
SRU1063-220Y
型號描述:
22 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 3 A 60mOhm Max Nonstandard
型號:
SRU1063-220Y
品牌:
BOURNS
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±30%
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Shielded
Type
Drum Core, Wirewound
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
60mOhm Max
Q @ Freq
15 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant
10MHz
Ratings
Current - Saturation (Isat)
3.2A
Material - Core
Ferrite
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.268" (6.80mm)
Inductance
22 µH
Current Rating (Amps)
3 A