首頁 > BOURNS代理商 > SRF0905A-102Y
影像僅供參考,以產品規格為準
SRF0905A-102Y
型號描述:
1 mH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 1.5 kOhms @ 1 MHz 800mA DCR 310mOhm
型號:
SRF0905A-102Y
品牌:
BOURNS
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
Impedance @ Frequency
1.5 kOhms @ 1 MHz
Inductance @ Frequency
1 mH @ 100 kHz
Current Rating (Max)
800mA
DC Resistance (DCR) (Max)
310mOhm
Voltage Rating - DC
80V
Voltage Rating - AC
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Ratings
AEC-Q200
Size / Dimension
0.362" L x 0.236" W (9.20mm x 6.00mm)
Height (Max)
0.248" (6.30mm)