首頁 > BOURNS代理商 > 3299W-1-200LF
影像僅供參考,以產品規格為準
3299W-1-200LF
型號描述:
20 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 25.0 Turn Top Adjustment
型號:
3299W-1-200LF
品牌:
BOURNS
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tube
Power (Watts)
0.5W, 1/2W
Tolerance
±10%
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Adjustment Type
Top Adjustment
Size / Dimension
Rectangular - 0.375" x 0.240" Face (9.53mm x 6.10mm)
Resistance
20 Ohms