P233-SEC20BR10K
型號描述:
電位器 1/2W 10K Ohms 10% 24mm ROTARY POT
型號:
P233-SEC20BR10K
品牌:
BI Technologies / TT Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
400
起訂量:800 倍增量:400
Packaging
Tray
Resistance (Ohms)
10k
Power (Watts)
0.5W, 1/2W
Tolerance
±10%
Features
Sealed
Temperature Coefficient
Adjustment Type
User Defined
Mounting Type
Panel Mount
Termination Style
Solder Lug
Bushing Thread
M9 x 0.75
Actuator Length
0.787" (20.00mm)
Actuator Type
Slotted
Built in Switch
None
Actuator Diameter
0.250" (6.35mm)