0ZCJ0100FF2E
- 型號描述:
Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 1 A Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave
- 型號:
- 0ZCJ0100FF2E
- 品牌:
- BEL FUSE
- 交期:
- 7-12工作天
- Package / Case
- 1206 (3216 Metric), Concave
- Size / Dimension
- 0.128" L x 0.065" W (3.25mm x 1.65mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Lead Spacing
- Current - Hold (Ih) (Max)
- 1 A
- Current - Trip (It)
- 1.8 A
- Voltage - Max
- 6V
- Thickness (Max)
- 0.039" (1.00mm)
- Grade
- Automotive
- Current - Max
- 100 A
- Time to Trip
- 300 ms
- Resistance - Initial (Ri) (Min)
- 55 mOhms
- Resistance - Post Trip (R1) (Max)
- 210 mOhms