首頁 > BEL FUSE代理商 > 0ZCH0010FF2E
影像僅供參考,以產品規格為準
0ZCH0010FF2E
型號描述:
Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 100 mA Ih Surface Mount 1210 (3225 Metric), Concave
型號:
0ZCH0010FF2E
品牌:
BEL FUSE
交期:
7-10工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Package / Case
1210 (3225 Metric), Concave
Size / Dimension
0.127" L x 0.102" W (3.22mm x 2.58mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Lead Spacing
Current - Hold (Ih) (Max)
100 mA
Current - Trip (It)
250 mA
Voltage - Max
60V
Thickness (Max)
0.045" (1.15mm)
Current - Max
10 A
Time to Trip
1.5 s
Resistance - Initial (Ri) (Min)
1.6 Ohms
Resistance - Post Trip (R1) (Max)
15 Ohms