0ZCG0030FF2C
型號描述:
Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 300 mA Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave
型號:
0ZCG0030FF2C
品牌:
BEL FUSE - CIRCUIT PROTECTION
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:5 倍增量:1
Package / Case
1812 (4532 Metric), Concave
Size / Dimension
0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Lead Spacing
Current - Hold (Ih) (Max)
300 mA
Current - Trip (It)
600 mA
Voltage - Max
30V
Thickness (Max)
0.028" (0.70mm)
Grade
Automotive
Current - Max
40 A
Time to Trip
100 ms
Resistance - Initial (Ri) (Min)
200 mOhms
Resistance - Post Trip (R1) (Max)
1.75 Ohms