0ZCF0185FF2C
- 型號描述:
Polymeric PTC Resettable Fuse 33V 1.85 A Ih Surface Mount 2920 (7351 Metric), Concave
- 型號:
- 0ZCF0185FF2C
- 品牌:
- BEL FUSE
- 交期:
- 7-12工作天
- Package / Case
- 2920 (7351 Metric), Concave
- Size / Dimension
- 0.290" L x 0.202" W (7.36mm x 5.12mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Lead Spacing
- Current - Hold (Ih) (Max)
- 1.85 A
- Current - Trip (It)
- 3.7 A
- Voltage - Max
- 33V
- Thickness (Max)
- 0.035" (0.90mm)
- Current - Max
- 100 A
- Time to Trip
- 2.5 s
- Resistance - Initial (Ri) (Min)
- 40 mOhms
- Resistance - Post Trip (R1) (Max)
- 150 mOhms