0685T0750-01
型號描述:
750 mA 63 V 63 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 1206 (3216 Metric)
型號:
0685T0750-01
品牌:
BEL FUSE - CIRCUIT PROTECTION
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:10 倍增量:1
Mounting Type
Surface Mount
Fuse Type
Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Current Rating (Amps)
750 mA
Voltage Rating - AC
63 V
Voltage Rating - DC
63 V
Response Time
Slow Blow
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Breaking Capacity @ Rated Voltage
50A
Melting I²t
0.06
Approval Agency
AEC-Q200, CE, cURus
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Color
Size / Dimension
0.126" L x 0.062" W x 0.025" H (3.20mm x 1.58mm x 0.63mm)