0679L9100-01
型號描述:
10 A 125 V 125 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 2-SMD, Square End Block
型號:
0679L9100-01
品牌:
BEL FUSE - CIRCUIT PROTECTION
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
2-SMD, Square End Block
Color
Size / Dimension
0.240" L x 0.100" W x 0.110" H (6.10mm x 2.54mm x 2.79mm)
Fuse Type
Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Response Time
Fast Blow
Approval Agency
AEC-Q200, cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage
50A AC, 300A DC
Current Rating (Amps)
10 A
Voltage Rating - AC
125 V
Voltage Rating - DC
125 V