0679L1000-05
- 型號描述:
1 A 125 V 125 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 2-SMD, Square End Block
- 型號:
- 0679L1000-05
- 品牌:
- BEL FUSE
- 交期:
- 7-12工作天
- 點擊查看即時庫存
起訂量:10
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 2-SMD, Square End Block
- Color
- Size / Dimension
- 0.240" L x 0.100" W x 0.110" H (6.10mm x 2.54mm x 2.79mm)
- Fuse Type
- Board Mount (Cartridge Style Excluded)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Response Time
- Fast Blow
- Approval Agency
- AEC-Q200, cURus
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 50A AC, 300A DC
- Current Rating (Amps)
- 1 A
- Voltage Rating - AC
- 125 V
- Voltage Rating - DC
- 125 V